گروه مومولند (Momoland) : بیوگرافی کامل و عکس

گروه مومولند (Momoland) : بیوگرافی کامل و عکس

در این مطلب می خواهیم به معرفی اعضا و بیوگرافی مختصری از گروه مومولند (Momoland) که یک گروه کره ای می باشد بپردازیم. در انتها نیز عکس های این گروه را قرار داده ایم.

مومولند گروهی از دختران کره ای می باشد که توسط MLD Entertainment، یک برنامه استعداد یابی در سال ۲۰۱۶ کشف شد. گروه مومولند با ۷ خواننده دختر به نام های هیوبین، یونوو، جین، ناین، جو، آهین و نانسی آغاز به کار کرد و در مارس ۲۰۱۷ نیز دو نفر دیگر به نام های دیزی و کیم تاهه به آن ها اضافه شد. حال به معرفی تک تک اعضا این گروه می پردازیم.

بیوگرافی اعضا گروه مومولند:

یونوو (Yeonwoo):

پیشنهاد می کنیم:

بیوگرافی جاستین بیبر به روایت عکس : از کودکی تا ۲۵ سالگی۲۴ فروردین, ۱۳۹۸

۱۰ تا بهترین نرم افزار ضبط صدا برای کامپیوتر در سال ۲۰۱۹۴ اسفند, ۱۳۹۷

نام اصلی این خواننده Lee Hye Bin و در ۱۲ ژانویه سال ۱۹۹۶ به دنیا آمده است. قد او  165 سانتی متر و ۴۴ کیلوگرم وزن دارد . او در اندونگ کره جنوبی به دنیا آمده است. از جمله خصوصیات او می توان به آشپزی خوب ، خواب زیاد و سریع خوردن اشاره کرد ، او همچنین علاقه مند به بازی لِگو و رنگ قرمز می باشد.

یونوو (Yeonwoo):

نام اصلی او Lee Da Bin می باشد و در ۱ آگوست ۱۹۹۶ در سئول کره به دنیا آمده است. قد او ۱۶۹ سانتی متر و ۴۹ کیلوگرم وزن دارد. او در نقاشی کشیدن و بازیگری مهارت دارد . تفریحات مورد علاقه او تماشای فیلم ، انیمه ، ماهیگیری است.

جین (Jane):

نام اصلی او Sung Ji Yeon می باشد و در ۲۰ دسامبر ۱۹۹۷ در چانگوون کره جنوبی به دنیا آمده است. ۱۶۷ سانتی متر قد و ۴۶ کیلوگرم وزن دارد. او خیلی سریع صحبت می کند و علاقه مند به خرید اینترنتی ، عکس گرفتن ، دوچرخه سواری و نوشتن خاطرات می باشد.

تاهه (Taeha):

نام اصلی او Kim Minji می باشد و در ۳ ژوئن ۱۹۹۸ در جونجو کره جنوبی به دنیا آمده است. ۱۶۳ سانتی متر قد و ۴۹ کیلوگرم وزن دارد. او به راحتی گریه می کند. در رقص مهارت خوبی دارد و سرگرمی او در مورد چشیدن و دسته بندی غذا ها می باشد.

ناین (Nayun):

نام اصلی او Kim Na Yun می باشد و در ۳۱ جولای ۱۹۹۸ در سئول کره جنوبی به دنیا آمده است. ۱۶۸ سانتی متر قد و ۴۸ کیلوگرم وزن دارد. از علایق او تماشای فیلم و مکالمه طولانی پشت تلفن می توان اشاره کرد . او ادعا می کند که شنونده خوبی است و افراد مشاور را دوست دارد. ناین ، سوزی (خواننده ای از گروه miss a) را الگوی خود می داند.

دیزی (Daisy):

نام اصلی او Yoo Jung Ahn می باشد و در ۲۲ ژانویه ۱۹۹۸ به دنیا آمده است. ۱۶۲ سانتی متر قد و ۴۴ کیلوگرم وزن دارد. او به مدت ۱۱ سال در کانادا زندگی کرده است به همین خاطر انگلیسی روانی دارد . از علایق او می توان به تماشای فیلم و خرید کردن اشاره کرد.

جو (JooE):

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *